GEMPA OTOMOTİV İNŞAAT SAN. TİC. LTD ŞTİ 1989 yılında gıda toptancılığı ile faaliyete başlamıştır. Şirket gıda sektörü alanındaki gelişme ve büyümesini sürdürürken, ilgi alanına 1993 yılında Otomotiv sektörünü de dahil edip BİRLİK OTOMOTİV olarak 2. el satış hizmetlerini vermeye başlamıştır. BİRLİK OTOMOTİV kurulduğu günden bugüne yavaş ve emin adımlarla müşterilerimizin güven ve desteği sayesinde sürekli gelişip büyümüş ve bugünkü Trakya araba piyasasında en öndeki yerini almıştır.1991 yılında MANGALDA adında iki restaurantı hizmete açarak 1998 yılına kadar faaliyetine devam etmiştir. Aynı şirket bünyesinde konut inşa etmiştir.
Bugünlere gelmemizi sağlayan, uygulamış olduğumuz planlı politika ve stratejileri şöyle özetleyebiliriz;

  • Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası dostluk
  • Geniş araç yelpazesi ve sürekli zengin araç stoğumuz,
  • Yenilikçi ve çağdaş ticaret anlayışı,
  • Kaliteden ödün vermemek.

Taner Karaoğlu’ nun faaliyet alanlarından biri de sigorta sektörüdür. Taner Karaoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri 2000 yılında kurulmuş olup bünyesine saygın 3 sigorta şirketinin A grubu yetkili acenteliklerini alarak müşterilerine sigorta sektörünün tüm branşlarında hizmet vermektedir. En mükemmeli sunma anlayışımızla, hizmette süratimizle, yaratıcı, yenilikçi, geliştirici ve deneyimli kadromuzla; anlatan, eğiten, sorulara ciddi ve doğru cevaplar veren, sorunlara çözüm olan bir sigorta acentesi olarak siz müşterilerimize kusursuz memnuniyeti sağlamaktayız. Hayatınız, sağlığınız, eviniz, otomobiliniz, iş yeriniz, eşyalarınız Groupama Sigorta, Ergo Sigorta, Anadolu Sigorta, Halk Sigorta ve AIG güvencesinde teminata alınmakta, servis anlaşmalarımız ve asistans hizmetlerimiz sayesinde hasar ihbarı, dosya takibi işlemleri ile uğraşmadan ve üstelik elinizi cebinize atmadan her türlü hasar işleminizi güvenle yaptırabilmekte ve aracınızı teslim alabilmektesiniz
Taner Karaoğlu’nun girişimci ruhunu, misyon olarak benimsediği şüphesizdir. Bu çerçevede farklı sektörlerde girişimlerine devam etmiş ve bu amaç doğrultusunda şirket faaliyet konuları arasında reklamcılığı ilave ederek 2007 yılında Alp Reklam olarak açık hava reklamcılığı alanında faaliyete başlamıştır. (özel halk otobüsleri dış giydirmesi ve billboardlar)

VİZYONUMUZ

Yaptığımız tüm ticari faaliyetlerde kendi kişiliğimizi ve değerlerimizi koruyarak insana değer vermek. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke ve prensip edinerek yenilikçi yapımızla en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı kendimize görev edindik.

MİSYONUMUZ

İnovasyoncu yapımızla dürüst, ilkeli, prensipli, saygılı, en uygun, en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktır.

Existing User?

Lost your password?